[UPDATE – 13.11.2025]
Incepand de azi 13.11.2025 serviciul 24 PAY este functional. Calatorii pot achizitiona titluri de calatorie URBIS prin aplicatia 24PAY
Instructiunile pot fi consultate aici
Din cauza unor lucrări de mentenanță a căror necesitate a apărut inopinat la furnizorul serviciului, aplicația 24pay nu va fi operațională temporar pentru achiziția de titluri de călătorie.
Titlurile de călătorie deja achiziționate își păstrează valabilitatea și pot fi utilizate.
Sectiunea elevi este functionala.
Biletele pot fi achizitionate de la POS-urile din mijloacele de transport ale SC URBIS SA.
Vom anunta pe site cand va fi reluata functionarea serviciului 24pay
Ne pare rău pentru apariția acestei situații apărute independent de SC URBIS SA.